Sídlo společnosti

Adresa:

SOUFFLET AGRO a.s. 

Průmyslová 2170/12

796 01 Prostějov

 

IČO: 47115459, DIČ: CZ 47115459
Krajský soud v Brně, oddíl B, vložka 4824
č. ú. 1201111/0100

 

Telefon: (+420) 582 328 320

Fax: (+420) 582 328 328

Email: soufflet-agro@soufflet.com

Číslo datové schránky: ua8gdph

 

 

 

 

 

 

Výkonná ředitelka: Adina Šlechtová aslechtova@soufflet.com  
Manažer produktu - osiva: Jiří Cejtchaml jcejtchaml@soufflet.com 602 532 157
Manažer produktu - chemie: Vlastimil Hruboš vhrubos@soufflet.com 602 520 748
Manažer výroby osiv: Oldřich Novotný onovotny@soufflet.com 606 728 596
Manažer produktu - komodity: Adam Kovařík akovarik@soufflet.com 724 108 987
Manažer pro klíčové zákazníky: František Hlačík fhlacik@soufflet.com 602 729 598
Manažer zahraničního obchodu: Jan Šťastný jstastny@soufflet.com 606 072 338
Manažer obchodního týmu: Miroslav Mucha mmucha@soufflet.com 724 336 187
Manažer produktu - SOUFFLET SEEDS: Petr Fuksík pfuksik@soufflet.com 702 081 072
Manažer produktu - DIGITAL FARMING: Stanislav Bureš sbures@soufflet.com 720 983 989

 

 

 

Obchodní tým SOUFFLET AGRO

mapa CR OZ 2018 150 dpi.png
region jméno  mobil e-mail
AK Alena Kováčová 724 513 891 akovacova@soufflet.com
AP Antonín Pecha 724 105 325 apecha@soufflet.com
EJ Eva Jägerová 607 037 061 ejagerova@soufflet.com
LT Ladislav Tvrdý 602 532 159 ltvrdy@soufflet.com
MH Marek Holý 602 507 820 mholy@soufflet.com
MK Michal Kazda 603 832 816 mkazda@soufflet.com
PK Pavlína Kubíčková 724 162 180 pkubickova@soufflet.com
JB Jaroslav Bartoš 602 436 152 jbartos@soufflet.com
VV Václav Vorlíček 602 181 077 vvorlicek@soufflet.com
JN Josef Noska 602 715 748 jnoska@soufflet.com
PA Pavel Auer 607 037 060 pauer@soufflet.com
Petr Šána 602 793 460 psana@soufflet.com
PZ Petr Zouhar 602 729 592 pzouhar@soufflet.com
RV Radek Valenta 602 525 881 rvalenta@soufflet.com
TP Tomáš Plachý 724 336 189 tplachy@soufflet.com

 

ČISTICÍ STANICE OSIV A SKLADY 

Č1 ČSO Litovice, 235 01 Hostivice, P.O.Box 26 50°04'27.5"N
14°13'24.9"E
jnapravnik@soufflet.com 602 322 506
Č2, S2 ČSO a silo Kojetín, 752 01 Kojetín, Křenovská 1375 49°20'20.7"N
17°17'40.5"E
fkulisek@soufflet.com 724 080 092
S1 Silo Řeporyje, 155 00 Praha 5, U Výkupního stř. 218 50°02'00.7"N
14°18'24.3"E
lsmejkalova@soufflet.com 602 294 845
S3 Silo Skalice nad Svitavou, 679 01 Skalice n. S. 157 49°28'54.5"N
16°35'54.9"E
jfiala@soufflet.com 702 075 803
A Sklad chemie, 686 03 Staré Město, Zlechovská 1699 49°04'10.5"N
17°24'42.8"E
vhrubos@soufflet.com 602 520 748

SPECIALISTÉ VÝROBY OSIV

Čechy Jaromír Škoda jskoda@soufflet.com 602 322 507
Čechy Lenka Ježková ljezkova@soufflet.com 602 264 738
Morava Milada Dorušáková mdorusakova@soufflet.com 606 731 058
Osiva trav Josef Sysel jsysel@soufflet.com 606 646 546

TECHNICKO-PORADENSKÁ SLUŽBA

Čechy Jiří Šilha jsilha@soufflet.com 724 336 184
Čechy Michal Konrady mkonrady@soufflet.com 602 359 904
Morava Martina Poláková mpolakova@soufflet.com 724 762 609
Morava Žaneta Hrnčířová zhrncirova@soufflet.com 702 188 268
Morava Jan Bílovský jtbilovsky@soufflet.com 727 935 161

 

Novinky

10 led

Ohlédnutí za SOILTEQ TOUR 2018

Od 12. do 16. listopadu minulého roku společnost SOUFFLET AGRO uspořádala mezinárodní SOILTEQ TOUR po Francii. Cesty se zúčatnili farmáři ze všech ...

Více
18 pro

Šťastný Nový rok 2019!

Soufflet Agro Vám přeje veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2019! Společně zhodnocujeme potenciál naší země. Zde se podívejte na krátke video. 

 

 

Více
27 lis

Právě vyšlo nové číslo Souffl´info - JAŘINY 2019

Přečtěte si nejnovější vydání našeho občasníku SOUFFL´info tentokrát věnované jařinám, kde naleznete spoustu důležitých informací pro nadcházející ...

Více
Další novinky