Sídlo společnosti

Adresa:

SOUFFLET AGRO a.s. 

Průmyslová 2170/12

796 01 Prostějov

 

IČO: 47115459, DIČ: CZ 47115459
Krajský soud v Brně, oddíl B, vložka 4824
č. ú. 1201111/0100

 

Telefon: (+420) 582 328 320

Fax: (+420) 582 328 328

Email: soufflet-agro@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

Výkonná ředitelka: Adina Šlechtová aslechtova@soufflet.com  
Manažer produktu - osiva: Jiří Cejtchaml jcejtchaml@soufflet.com 602 532 157
Manažer produktu - chemie: Vlastimil Hruboš vhrubos@soufflet.com 602 520 748
Manažer výroby osiv: Oldřich Novotný onovotny@soufflet.com 606 728 596
Manažer produktu - komodity: Adam Kovařík akovarik@soufflet.com 724 108 987
Manažer pro klíčové zákazníky: František Hlačík fhlacik@soufflet.com 602 729 598
Manažer zahraničního obchodu: Jan Šťastný jstastny@soufflet.com 606 072 338
Manažer obchodního týmu: Miroslav Mucha mmucha@soufflet.com 724 336 187
Manažer produktu - SOUFFLET SEEDS: Petr Fuksík pfuksik@soufflet.com 702 081 072
Manažer produktu - DIGITAL FARMING: Stanislav Bureš sbures@soufflet.com 720 983 989

 

 

 

Obchodní tým SOUFFLET AGRO

mapa CR OZ 2018 150 dpi.png
region jméno  mobil e-mail
AK Alena Kováčová 724 513 891 akovacova@soufflet.com
AP Antonín Pecha 724 105 325 apecha@soufflet.com
EJ Eva Jägerová 607 037 061 ejagerova@soufflet.com
LT Ladislav Tvrdý 602 532 159 ltvrdy@soufflet.com
MH Marek Holý 602 507 820 mholy@soufflet.com
MK Michal Kazda 603 832 816 mkazda@soufflet.com
PK Pavlína Kubíčková 724 162 180 pkubickova@soufflet.com
JB Jaroslav Bartoš 602 436 152 jbartos@soufflet.com
VV Václav Vorlíček 602 181 077 vvorlicek@soufflet.com
JN Josef Noska 602 715 748 jnoska@soufflet.com
PA Pavel Auer 607 037 060 pauer@soufflet.com
Petr Šána 602 793 460 psana@soufflet.com
PZ Petr Zouhar 602 729 592 pzouhar@soufflet.com
RV Radek Valenta 602 525 881 rvalenta@soufflet.com
TP Tomáš Plachý 724 336 189 tplachy@soufflet.com

 

ČISTICÍ STANICE OSIV A SKLADY 

Č1 ČSO Litovice, 235 01 Hostivice, P.O.Box 26 50°04'27.5"N
14°13'24.9"E
jnapravnik@soufflet.com 602 322 506
Č2, S2 ČSO a silo Kojetín, 752 01 Kojetín, Křenovská 1375 49°20'20.7"N
17°17'40.5"E
fkulisek@soufflet.com 724 080 092
S1 Silo Řeporyje, 155 00 Praha 5, U Výkupního stř. 218 50°02'00.7"N
14°18'24.3"E
lsmejkalova@soufflet.com 602 294 845
S3 Silo Skalice nad Svitavou, 679 01 Skalice n. S. 157 49°28'54.5"N
16°35'54.9"E
jfiala@soufflet.com 702 075 803
A Sklad chemie, 686 03 Staré Město, Zlechovská 1699 49°04'10.5"N
17°24'42.8"E
vhrubos@soufflet.com 602 520 748

SPECIALISTÉ VÝROBY OSIV

Čechy Jaromír Škoda jskoda@soufflet.com 602 322 507
Čechy Lenka Ježková ljezkova@soufflet.com 602 264 738
Morava Milada Dorušáková mdorusakova@soufflet.com 606 731 058
Osiva trav Josef Sysel jsysel@soufflet.com 606 646 546

TECHNICKO-PORADENSKÁ SLUŽBA

Čechy Jiří Šilha jsilha@soufflet.com 724 336 184
Čechy Michal Konrady mkonrady@soufflet.com 602 359 904
Morava Martina Poláková mpolakova@soufflet.com 724 762 609
Morava Žaneta Hrnčířová zhrncirova@soufflet.com 702 188 268
Morava Tomáš Navrátil tnavratil@soufflet.com 601 101 934

 

Novinky

10 čec

Polní dny v Čechách i na Moravě sklidily úspěch

Historicky první ročník Polního dne v Rostěnicích u Vyškova, který se konal 6. 6. 2018, splnil vysoká očekávání jak organizátorů akce, tak předevší...

Více
21 čen

Den otevřených dveří již 25. 6.

V pondělí 25. 6. máte možnost navštivit náš tradiční DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na ČSO Litovice a spojit tak příjemné s užitečným. Více informací a pozvá...

Více
11 čen

Přečtěte si nové vydání našeho Souffl´info

Právě vyšlo další číslo našeho odborného občasníku Souffl´info - OZIMY 2018, ve kterém naleznete spousty důležitých informací pro nadcházející obdo...

Více
Další novinky

Kde jsme

SOUFFLET GROUP ve světě
Více zde