Sídlo společnosti

Adresa:

SOUFFLET AGRO a.s. 

Průmyslová 2170/12

796 01 Prostějov

 

IČO: 47115459, DIČ: CZ 47115459
Krajský soud v Brně, oddíl B, vložka 4824
č. ú. 1201111/0100

 

Telefon: (+420) 582 328 320

Fax: (+420) 582 328 328

Email: soufflet-agro@soufflet.com

Číslo datové schránky: ua8gdph

 

 

 

 

 

 

Ředitel: Ľuboš Šulan lsulan@soufflet.com  
Manažer produktu - osiva: Jiří Cejtchaml jcejtchaml@soufflet.com 602 532 157
Manažer produktu - chemie: Vlastimil Hruboš vhrubos@soufflet.com 602 520 748
Manažer výroby osiv: Oldřich Novotný onovotny@soufflet.com 606 728 596
Manažer produktu - komodity: Miroslav Mucha mmucha@soufflet.com 724 336 187
Manažer pro klíčové zákazníky: František Hlačík fhlacik@soufflet.com 602 729 598
Manažer zahraničního obchodu: Jan Šťastný jstastny@soufflet.com 606 072 338
Manažer obchodního týmu: Radek Hanzel rhanzel@soufflet.com 774 721 935
Manažer produktu - SOUFFLET SEEDS: Petr Fuksík pfuksik@soufflet.com 702 081 072
Manažer produktu - FERTEQ + SOILTEQ: Tomáš Navrátil tnavratil@soufflet.com 702 288 088
Manažer technicko-poradenské služby: Filip Daněk fdanek@soufflet.com 702 276 539

 

 

 

Obchodní tým SOUFFLET AGRO

mapa čr.png
region jméno  mobil e-mail
AK Alena Kováčová 724 513 891 akovacova@soufflet.com
AP Antonín Pecha 724 105 325 apecha@soufflet.com
IS Iva Smolová 607 037 061 ismolova@soufflet.com
LT Ladislav Tvrdý 602 532 159 ltvrdy@soufflet.com
MH Marek Holý 602 507 820 mholy@soufflet.com
MK Michal Kazda 603 832 816 mkazda@soufflet.com
PK Pavlína Kubíčková 724 162 180 pkubickova@soufflet.com
JB Jaroslav Bartoš 602 436 152 jbartos@soufflet.com
MM Miroslav Mucha 724 336 187 mmucha@soufflet.com
JN Josef Noska 602 715 748 jnoska@soufflet.com
PS Pavel Smrček 607 037 060 psmrcek@soufflet.com
Petr Šána 602 793 460 psana@soufflet.com
PZ Petr Zouhar 602 729 592 pzouhar@soufflet.com
RV Radek Valenta 602 525 881 rvalenta@soufflet.com
TP Tomáš Plachý 724 336 189 tplachy@soufflet.com

 

ČISTICÍ STANICE OSIV A SKLADY 

Č1 ČSO Litovice, 253 01 Hostivice, P.O.Box 26 50°04'27.5"N
14°13'24.9"E
mhajek@soufflet.com 702 256 737
Č2, S2 ČSO a silo Kojetín, 752 01 Kojetín, Křenovská 1375 49°20'20.7"N
17°17'40.5"E
jhorvathova@soufflet.com 722 071 767
S1 Silo Řeporyje, 155 00 Praha 5, U Výkupního stř. 218 50°02'00.7"N
14°18'24.3"E
lsmejkalova@soufflet.com 602 294 845
S3 Silo Skalice nad Svitavou, 679 01 Skalice n. S. 157 49°28'54.5"N
16°35'54.9"E
jfiala@soufflet.com 702 075 803
A Sklad chemie, 686 03 Staré Město, Zlechovská 1699 49°04'10.5"N
17°24'42.8"E
vhrubos@soufflet.com 602 520 748

SPECIALISTÉ VÝROBY OSIV

Čechy Jaromír Škoda jskoda@soufflet.com 602 322 507
Čechy Lenka Ježková ljezkova@soufflet.com 602 264 738
Morava Milada Dorušáková mdorusakova@soufflet.com 606 731 058
Osiva trav Josef Sysel jsysel@soufflet.com 606 646 546

TECHNICKO-PORADENSKÁ SLUŽBA

Čechy Jiří Šilha jsilha@soufflet.com 724 336 184
Čechy Michal Konrady mkonrady@soufflet.com 602 359 904
Čechy Jana Klimešová jklimesova@soufflet.com 601 101 934
Morava Jan Bílovský jtbilovsky@soufflet.com 727 935 161
Morava Dušan Musil dmusil@soufflet.com 702 239 364
Morava Lenka Prokešová lprokesova@soufflet.com 702 188 268

 

Aplikace FARMI

FARMI Web banner2.png

Novinky

23 čec

SOUTĚŽ O NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ KLAS KWS ETERNITY

Přihlaste se do soutěže o nejproduktivnější klas ozimé pšenice KWS Eternity. 

Ambice a potenciál, s jakými naše nová odrůda ozimé pšenice KWS Eter...

Více
15 čec

AKČNÍ BALÍČKY DO ŘEPKY

Připravili jsme pro Vás lákavou akční nabídku herbicidního ošetření řepky proti dvouděložným plevelům. 

Balíčky obsahují léty a praxí ověřenou kom...

Více
15 čen

ODBORNÁ POLNÍ PROHLÍDKA V ROSTĚNICÍCH SE VYDAŘILA

Letošní rok je v mnoha ohledech jiný, než jak jsme zvyklí, a polní dny nejsou výjimkou.

Přesto, že podoba tradičních polních dnů se v rámci zachov...

Více
Další novinky