Nákupčí zemědělských komodit

Hledáme kolegu/kolegyni pro náš tým výkupu zemědělských komodit a vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Nákupčí zemědělských komodit – ČECHY A MORAVA

Pokud Vás baví obchod, chcete mít odpovědnost za svůj region, pracovat samostatně, sám/sama si organizovat pracovní dobu a budovat si dlouhodobé vztahy s lokálními zemědělci, pak si s Vámi rádi pohovoříme.

NÁPLŇ PRÁCE:

Pravidelné návštěvy a obchodní jednání se zemědělci ve svěřeném regionu. Vašim úkolem bude výkup rostlinné produkce (mimo sladovnický ječmen), uzavírání obchodních smluv se zákazníky a vedení zakázek. Dále budete prezentovat společnost v rámci seminářů a polních dnů. V průběhu své činnosti budete v kontaktu s ostatními kolegy svého týmu.

OČEKÁVÁME:

  • komunikativního a pozitivně naladěného člověka s chutí do práce a do učení se novým věcem
  • středoškolské, vysokoškolské zemědělské vzdělání výhodou
  • odpovědný přístup, spolehlivost, flexibilitu, profesionální vystupování a férové jednání
  • aktivního řidiče/čku

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • práci v týmu odborníků
  • další zaměstnanecké výhody

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že jste správný člověk pro náš tým, kontaktujte Adama Kovaříka na emailu: akovarik@soufflet.com

Technický poradce

V současné době posilujeme náš technicko-poradenský tým a vypisujeme výběrová řízení na pozici:

TECHNICKÝ PORADCE V REGIONU – JIŽNÍ MORAVA A VYSOČINA

Jste zapálení pro agronomii a nebojíte se rozšiřovat svoje hranice a rozvíjet se v oblasti rostlinné výroby? Baví vás hledat nové možnosti v pěstování polních plodin a pracovat s týmem odborníků?

Pak je tato příležitost přesně pro Vás!

Na pozici technického poradce budete plánovat, organizovat a řídit vedení polních pokusů, podílet se na zavádění nových odrůd, produktů a technologií na trh, mít zodpovědnost za jejich odbornou i obchodní argumentaci, budete rádcem týmu zkušených obchodních zástupců a jejich zákazníků. Dále budete prezentovat společnost v rámci odborných článků, seminářů a polních dnů. V rámci své činnosti budete v pravidelném kontaktu se zahraničními kolegy a partnery.

OČEKÁVÁME:

  • pozitivně naladěného člověka s chutí do práce a do učení se novým věcem
  • vysokoškolské zemědělské vzdělání - obor rostlinolékařství výhodou
  • znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že právě Vy jste Ti praví pro náš tým, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na mpolakova@soufflet.com

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti SOUFFLET AGRO a.s. ke zpracování vašich osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Osobní údaje zájemce o zaměstnání budou zpracovány pouze po dobu nezbytně nutnou k účelu, za jakým byly shromážděny.

Novinky

10 led

Ohlédnutí za SOILTEQ TOUR 2018

Od 12. do 16. listopadu minulého roku společnost SOUFFLET AGRO uspořádala mezinárodní SOILTEQ TOUR po Francii. Cesty se zúčatnili farmáři ze všech ...

Více
18 pro

Šťastný Nový rok 2019!

Soufflet Agro Vám přeje veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2019! Společně zhodnocujeme potenciál naší země. Zde se podívejte na krátke video.

Více
27 lis

Právě vyšlo nové číslo Souffl´info - JAŘINY 2019

Přečtěte si nejnovější vydání našeho občasníku SOUFFL´info tentokrát věnované jařinám, kde naleznete spoustu důležitých informací pro nadcházející ...

Více
Další novinky