Produktový specialista - Čechy

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Rozvíjet prodej produktů privátní značky Soufflet Seeds ve svěřené oblasti (v regionu Čech) pomocí aktivní propagace na farmách
  • Poskytovaní profesionálního servisu a služeb farmám pěstujícím či využívajícím produkty společnosti
  • Zajišťování zpětné vazby od zákazníků (v průběhu vegetace i po sklizni)
  • Podpora obchodního týmů a samostatné vyhledávání nových zákazníků

CO OD VÁS POTŘEBUJEME A UVÍTÁME?

  • VŠ v oboru zemědělství
  • Praxe v zemědělství a znalost osiv zejm. zpracování silážní kukuřice výhodou
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost vést obchodní jednání
  • Chuť se vzdělávat, inovativní přístup, samostatnost a pozitivní přístup jsou vítány
  • Časová flexibilita, ochota cestovat je nutnost
  • Aktivní řidič sk. B

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující systém odměňování
  • Notebook a mobilní telefon
  • Služební auto i k soukromému použití
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že právě Vy jste Ti praví pro náš tým, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na dhavlickova@soufflet.com

Obchodní zástupce

Aktuálně hledáme obchodní zástupce pro oblasti:

  • PRAHA-VÝCHOD, MĚLNÍK, LITOMĚŘICE, NYMBURK A MLADÁ BOLESLAV

  • Spolu s manažerem obchodního týmu vypracovávat obchodní strategii pro svěřený region pro nákup komodit a prodej zemědělských vstupů (osiva a agrochemie)
  • Komplexní servis pro klienty ve svěřeném regionu (přijímání objednávek zboží, nákup a prodej zemědělských komodit, vypracovávat smluvní dokumentaci, řešení reklamací a pohledávek)
  • Zprostředkovat svým klientům agronomické poradenství ve spolupráci s Technickým týmem
  • Zodpovědnost za odběr vzorků a analýzu kvality zemědělských komodit
  • Správa dokumentace v interním IS
  • Pravidelný reporting výsledků svěřeného regionu
  • Spolupracovat s logisticko fakturačním oddělením ohledně dodávek zemědělských vstupů a nákupu zemědělských komodit ve svěřeném regionu
  • Proaktivně navrhovat zlepšování služeb zákazníkům, monitorovat trh a přicházet s náměty na zvýšení tržního podílu
  • Spolupráce s dalšími odděleními ve společnosti

  • SŠ nebo VŠ (výhodou zaměření na zemědělství)
  • Praxi v oblasti prodeje v Agro sektoru
  • Výborná znalost MS Office
  • Předchozí zkušenost s praxí v SAPu výhodou, není podmínkou
  • Proaktivní a zákaznicky orientovaný přístup
  • Komunikativní a reprezentativní vystupování
  • Časová flexibilita a ochota učit se novým věcem

  • Motivující systém odměňování navázaný na Vaše prodejní úspěchy
  • Stravenky

Technická obsluha (silomistr) – ŘEPORYJE

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha sila a odborné práce při ošetření a úpravě zrnin
  • příjem, skladování, výdej a další manipulace s produkty
  • sledovat chod a seřizovat funkce technologických linek a zařízení
  • provádět pravidelnou údržbu technologie, drobné opravy a úklid

POŽADUJEME:

  • vyučený elektromontér, popřípadě mechanik
  • osvědčení dle vyhlášky 50/78 podle §6
  • praxe na posklizňové lince vítána
  • průkaz na řízení VZV vítán – není podmínkou
  • samostatné rozhodování a schopnost organizace práce
  • ochota týmové spolupráce

NABÍZÍME:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • možnost získat průkaz na VZV
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Řeporyje (Praha 5)

Technický poradce

V současné době posilujeme náš technicko-poradenský tým a vypisujeme výběrová řízení na pozici:

TECHNICKÝ PORADCE V REGIONU – MORAVA

Jste zapálení pro agronomii a nebojíte se rozšiřovat svoje hranice a rozvíjet se v oblasti rostlinné výroby? Baví vás hledat nové možnosti v pěstování polních plodin a pracovat s týmem odborníků?

Pak je tato příležitost přesně pro Vás!

Na pozici technického poradce budete plánovat, organizovat a řídit vedení polních pokusů, podílet se na zavádění nových odrůd, produktů a technologií na trh, mít zodpovědnost za jejich odbornou i obchodní argumentaci, budete rádcem týmu zkušených obchodních zástupců a jejich zákazníků. Dále budete prezentovat společnost v rámci odborných článků, seminářů a polních dnů. V rámci své činnosti budete v pravidelném kontaktu se zahraničními kolegy a partnery.

OČEKÁVÁME:

  • pozitivně naladěného člověka s chutí do práce a do učení se novým věcem
  • vysokoškolské zemědělské vzdělání - obor rostlinolékařství výhodou
  • odpovědný přístup, spolehlivost, flexibilitu, profesionální vystupování a férové jednání
  • aktivního řidiče/čku
  • znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • práci v týmu odborníků
  • další zaměstnanecké výhody

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že právě Vy jste Ti praví pro náš tým, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na pfuksik@soufflet.com

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti SOUFFLET AGRO a.s. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 2 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat.

Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Novinky

6 lis

Veletrh AGRITECHNIKA 2019

Od neděle 10.11. se můžeme potkat na největším veletrhu zemědělské techniky na světě. Agritechnika 2019 bude probíhat od neděle do soboty 10.-16.11...

Více
21 říj

Katalog osiv jaro 2020

Přemýšlíte nad výběrem odrůdy pšenice, ječmene nebo kukuřice? To a mnohem víc najdete v novém Katalogu osiv pro jaro 2020

Celý katalog si můžete...

Více
14 říj

Podzimní semináře: Odborná setkání farmářů 2019

Podzim se blíží a s ním i tradiční semináře, na které Vás srdečně zveme.

Čekají Vás uznávaní odborníci, zajímavá témata a první představení něčeh...

Více
Další novinky