Nákupčí zemědělských komodit

Hledáme kolegu/kolegyni pro náš tým výkupu zemědělských komodit a vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Nákupčí zemědělských komodit – ČECHY A MORAVA

Pokud Vás baví obchod, chcete mít odpovědnost za svůj region, pracovat samostatně, sám/sama si organizovat pracovní dobu a budovat si dlouhodobé vztahy s lokálními zemědělci, pak si s Vámi rádi pohovoříme.

NÁPLŇ PRÁCE:

Pravidelné návštěvy a obchodní jednání se zemědělci ve svěřeném regionu. Vašim úkolem bude výkup rostlinné produkce (mimo sladovnický ječmen), uzavírání obchodních smluv se zákazníky a vedení zakázek. Dále budete prezentovat společnost v rámci seminářů a polních dnů. V průběhu své činnosti budete v kontaktu s ostatními kolegy svého týmu.

OČEKÁVÁME:

  • komunikativního a pozitivně naladěného člověka s chutí do práce a do učení se novým věcem
  • středoškolské, vysokoškolské zemědělské vzdělání výhodou
  • odpovědný přístup, spolehlivost, flexibilitu, profesionální vystupování a férové jednání
  • aktivního řidiče/čku

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • práci v týmu odborníků
  • další zaměstnanecké výhody

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že jste správný člověk pro náš tým, kontaktujte Adama Kovaříka na emailu: akovarik@soufflet.com

Technický poradce

V současné době posilujeme náš technicko-poradenský tým a vypisujeme výběrová řízení na pozici:

TECHNICKÝ PORADCE V REGIONU – JIŽNÍ MORAVA A VYSOČINA

Jste zapálení pro agronomii a nebojíte se rozšiřovat svoje hranice a rozvíjet se v oblasti rostlinné výroby? Baví vás hledat nové možnosti v pěstování polních plodin a pracovat s týmem odborníků?

Pak je tato příležitost přesně pro Vás!

Na pozici technického poradce budete plánovat, organizovat a řídit vedení polních pokusů, podílet se na zavádění nových odrůd, produktů a technologií na trh, mít zodpovědnost za jejich odbornou i obchodní argumentaci, budete rádcem týmu zkušených obchodních zástupců a jejich zákazníků. Dále budete prezentovat společnost v rámci odborných článků, seminářů a polních dnů. V rámci své činnosti budete v pravidelném kontaktu se zahraničními kolegy a partnery.

OČEKÁVÁME:

  • pozitivně naladěného člověka s chutí do práce a do učení se novým věcem
  • vysokoškolské zemědělské vzdělání - obor rostlinolékařství výhodou
  • znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že právě Vy jste Ti praví pro náš tým, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na mpolakova@soufflet.com

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti SOUFFLET AGRO a.s. ke zpracování vašich osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Osobní údaje zájemce o zaměstnání budou zpracovány pouze po dobu nezbytně nutnou k účelu, za jakým byly shromážděny.

Novinky

7 zář

AGROFORUM V BUČINĚ: 11. 9. 2018

Příští týden, 11. 9. 2018, máte poslední možnost navštívit naše polní dny kukuřice v roce 2018, a to na AGROFORU v Bučině.

Agroforum se koná od 8:...

Více
28 srp

ZMĚNA TERMÍNU AGROFORA V URČICÍCH: 6. 9. 2018!

Agroforum v Určicích má nový termín! Budeme se na Vás těšit už začátkem září, a to 6. 9. 2018 v 9:30. I letos jsme si pro Vás připravili zajímavý p...

Více
8 srp

AGROFORA 2018 – POLNÍ DNY KUKUŘICE

Zveme Vás na tradiční polní dny kukuřice, které se uskuteční koncem srpna a v průběhu září na 3 různých místech. I letos jsme si pro Vás připravili...

Více
Další novinky