Nákupčí zemědělských komodit

Hledáme kolegu/kolegyni pro náš tým výkupu zemědělských komodit a vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Nákupčí zemědělských komodit – ČECHY A MORAVA

Pokud Vás baví obchod, chcete mít odpovědnost za svůj region, pracovat samostatně, sám/sama si organizovat pracovní dobu a budovat si dlouhodobé vztahy s lokálními zemědělci, pak si s Vámi rádi pohovoříme.

NÁPLŇ PRÁCE:

Pravidelné návštěvy a obchodní jednání se zemědělci ve svěřeném regionu. Vašim úkolem bude výkup rostlinné produkce (mimo sladovnický ječmen), uzavírání obchodních smluv se zákazníky a vedení zakázek. Dále budete prezentovat společnost v rámci seminářů a polních dnů. V průběhu své činnosti budete v kontaktu s ostatními kolegy svého týmu.

OČEKÁVÁME:

  • komunikativního a pozitivně naladěného člověka s chutí do práce a do učení se novým věcem
  • středoškolské, vysokoškolské zemědělské vzdělání výhodou
  • odpovědný přístup, spolehlivost, flexibilitu, profesionální vystupování a férové jednání
  • aktivního řidiče/čku

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • práci v týmu odborníků
  • další zaměstnanecké výhody

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že jste správný člověk pro náš tým, kontaktujte Adama Kovaříka na emailu: akovarik@soufflet.com

SAP Support

Staň se součástí malého týmu co pečuje o velký systém. Tvou každodenní výzvou bude objevování a zdolávání nevyčerpatelné studny příležitostí, nových znalostí a řešení, které informační systém SAP nabízí. Komunikuj na denní bázi v angličtině s uživateli ze 6 zemí, občas nakrátko vycestuj, poznej lidi osobně a zjisti, jak nám systém šlape v jednotlivých zemích. Realizuj se v systémových oblastech jako jsou logistika (MM, SD), finance a kontroling (FI, CO), správa vztahů se zákazníky (CRM), reporting a datové sklady (BW/BI), zapoj se do zajímavých projektů v rámci digitálních inovací a pracuj s technologiemi, které nám současný svět nabízí. U nás najdeš dostatečný prostor a dobré podmínky stát se lepším SAP specialistou.

  • podpora uživatelů informačního systému SAP
  • správa incidentů a změnových požadavků
  • testování systémových oprav a změn
  • návrh funkční specifikace pro nové požadavky
  • zpracování a aktualizace uživatelské dokumentace
  • školení uživatelů, sdílení znalostí a best practice SAP
  • monitoring systémových ukazatelů
  • spolupráce s konzultanty vyššího stupně podpory

POŽADUJEME:

  • středoškolské vzdělání
  • dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • pokročilá znalost MS OFFICE
  • zkušenosti se SAP nebo jiným ERP (klíčový uživatel nebo konzultant)
  • orientace ve firemních procesech (min. logistika, nákup, prodej)
  • praxe na konzultantské pozici výhodou
  • analytické schopnosti
  • samostatné řešení problémů
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • aktivní přístup, pracovní nasazení a spolehlivost
  • ŘP sk. B, ochotu občas cestovat do zahraničí

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zaškolení a příležitost k rozvoji znalostí v IT a IS
  • možnost rozvoje znalostí v SAP (MM, SD, FI, PP, CRM, BW)
  • každodenní komunikace v AJ
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo práce Prostějov

Pokud se cítíš SAP specialistou, pošli nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na mberan@soufflet.com

Technický poradce

V současné době posilujeme náš technicko-poradenský tým a vypisujeme výběrová řízení na pozici:

TECHNICKÝ PORADCE V REGIONU – ZÁPADNÍ A JIŽNÍ ČECHY

Jste zapálení pro agronomii a nebojíte se rozšiřovat svoje hranice a rozvíjet se v oblasti rostlinné výroby? Baví vás hledat nové možnosti v pěstování polních plodin a pracovat s týmem odborníků?

Pak je tato příležitost přesně pro Vás!

Na pozici technického poradce budete plánovat, organizovat a řídit vedení polních pokusů, podílet se na zavádění nových odrůd, produktů a technologií na trh, mít zodpovědnost za jejich odbornou i obchodní argumentaci, budete rádcem týmu zkušených obchodních zástupců a jejich zákazníků. Dále budete prezentovat společnost v rámci odborných článků, seminářů a polních dnů. V rámci své činnosti budete v pravidelném kontaktu se zahraničními kolegy a partnery.

OČEKÁVÁME:

  • pozitivně naladěného člověka s chutí do práce a do učení se novým věcem
  • vysokoškolské zemědělské vzdělání - obor rostlinolékařství výhodou
  • znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že právě Vy jste Ti praví pro náš tým, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na mpolakova@soufflet.com

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti SOUFFLET AGRO a.s. ke zpracování vašich osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Osobní údaje zájemce o zaměstnání budou zpracovány pouze po dobu nezbytně nutnou k účelu, za jakým byly shromážděny.

Novinky

10 čec

Polní dny v Čechách i na Moravě sklidily úspěch

Historicky první ročník Polního dne v Rostěnicích u Vyškova, který se konal 6. 6. 2018, splnil vysoká očekávání jak organizátorů akce, tak předevší...

Více
21 čen

Den otevřených dveří již 25. 6.

V pondělí 25. 6. máte možnost navštivit náš tradiční DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na ČSO Litovice a spojit tak příjemné s užitečným. Více informací a pozvá...

Více
11 čen

Přečtěte si nové vydání našeho Souffl´info

Právě vyšlo další číslo našeho odborného občasníku Souffl´info - OZIMY 2018, ve kterém naleznete spousty důležitých informací pro nadcházející obdo...

Více
Další novinky