JSME VÁM K DISPOZICI I V NOUZOVÉM STAVU

JSME VÁM K DISPOZICI I V NOUZOVÉM STAVU March 19, 2020, news

Vážení obchodní partneři, 
Tým zaměstnanců společnosti SOUFFLET AGRO a.s. by vás rád ujistil o tom, že i v této složité době poskytujeme naše služby a dodávky zboží bez přerušení. To, abyste mohli řádně zajistit zemědělskou produkci, je i pro nás životně důležité. A uděláme maximum, abychom vás v tom podpořili. 
 
Zároveň se snažíme dělat maximum pro ochranu zdraví nás všech. Naši řidiči a zaměstnanci, kteří mohou přijít do přímého kontaktu s našimi obchodními partnery, disponují rouškami. Řidiči jsou proškoleni, jak se chránit při doručování zboží. Taktéž jsou instruováni, aby dbali preventivních opatření našich zákazníků. Na všech našich provozech dbáme na zvýšenou hygienu a všichni zaměstnanci byli informováni o způsobech omezení rizika nakažení. Komunikujeme aktivně se všemi – zaměstnanci, dopravci a dalšími partnery. Striktně dodržujeme veškerá doporučení státních orgánů a mateřské společnosti SOUFFLET. 
 
Věřím, že opatření, která jsme přijali, nám umožní vás i nadále podporovat při zajišťování životně důležitých veřejných statků.  
 
V případě, že nemáte k dispozici mobilní kontakt na vašeho obchodního zástupce, případně naše logistiky, prosíme, kontaktujte paní Marcelu Holaňovou na telefonním čísle +420 606 727 661, případně emailem na adrese mholanova@soufflet.com. 

Latest news

26 may

Zkušenosti s hybridem řepky Estelia s Vojtěchem Molnárem

V portfoliu značky SOUFFLET SEEDS naleznete hybridy řepky Estelia, Addition, Olimpico a Miami

Zkušenosti s hybridem řepky ozimé Estelia z velice...

More
29 apr

Zkušenosti s hybridem řepky Addition s Ing. Davidem Bečkou, Ph.D.

I v letošním roce Vám společnost SOUFFLET AGRO nabízí vysoce výkonná osiva řepky ozimé pod značkou SOUFFLET SEEDS.

V portfoliu naleznete hybridy A...

More

AgriDRON

Get the most out of your crops with our AgriDRONE
Learn more

Activity chain

Learn more about our activities.
More

Location

Soufflet Location
More