VÝHODNÉ HERBICIDNÍ BALÍČKY DO OBILNIN

VÝHODNÉ HERBICIDNÍ BALÍČKY DO OBILNIN March 4, 2021, news

TrimetGUARD 200 g + FlorasuGUARD 1 l

TrimetGUARD 200 g + FluroGUARD 5 l

Aktuálně pro Vás máme v nabídce osvědčené a cenově lákavé herbicidní ošetření dvouděložných plevelů v ozimých i jarních obilninách v podobě výhodných balíčků TrimetGUARD + FlorasuGUARD pro časné jarní ošetření, nebo TrimetGUARD + FluroGUARD (zejména na plevele v pokročilých fázích růstu).

Nutno podotknout, že herbicidní ochrana ozimých i jarních obilnin patří k významným agrotechnickým opatřením realizovaným za účelem maximalizace výnosu. U některých porostů ozimých obilnin nebylo vlivem vysokého nasycení půdní vláhou možné realizovat podzimní ošetření. O to více bude důležité včas a spolehlivě zasáhnout v počátku jarní části vegetace.

Konkrétní informace o přípravcích, zkušenosti vybraného pěstitele s účinností těchto přípravků a mnoho dalších informací si můžete přečíst v přiloženém letáku: 

Leták: ke stažení zde 

Latest news

1 mar

Skupiny InVivo a Soufflet vstupují do výhradních jednání s vidinou průlomového spojení

Dovolte nám Vám oznámit, že jsme zahájili jednání o sloučení Skupiny Soufflet a Skupiny Invivo, přední národní francouzské zemědělské družstevní sk...

More
28 jan

WEBINÁŘ: Vstup do jarní sezóny 2021

Vážení zákazníci, 

s radostí vás zveme na ONLINE WEBINÁŘ SOUFFLET AGRO, kde s vámi budeme sdílet novinky a agrotechnická doporučení pro následujíc...

More

AgriDRON

Get the most out of your crops with our AgriDRONE
Learn more

Activity chain

Learn more about our activities.
More

Location

Soufflet Location
More