SOUFFLET AGRO Česká republika

Společnost SOUFFLET AGRO a.s., se sídlem v Prostějově, seskupuje zemědělské aktivity, kde je hlavní náplní poskytovat služby v oblasti zemědělství. Počínaje testováním odrůd polních plodin a technickým poradenstvím přes dodávky osiv, pesticidů a hnojiv až po nákup sladovnického ječmene a ostatních obilovin pro potravinářské, krmné a energetické účely. Od roku 2018 jsme také importérem zemědělských strojů. 
Nyní SOUFFLET AGRO a.s. spadá pod skupinu InVivo, která je jednou z předních evropských zemědělských společností a je zapojena do množství aktivit: mezinárodní obchod s obilím, zemědělství, maloobchod, zpracovávání sladu, sektor pšenice a segment vína.

Groupe InVivo je aktivní v 38 zemích světa. 

 

Aby společnost SOUFFLET AGRO a.s. dostála označení spolehlivého partnera, požádala o zápis do Registru solventních firem. Řadí se tak mezi společnosti, které prokazují svou finanční stabilitu, dobrou platební morálku, solventnost a spolehlivost. Jako člen Registru solventních firem je společnost SOUFFLET AGRO a.s. pravidelně monitorována, zda splňuje přísné podmínky členství.

náhled na certifikát

 

SA_prostejov.jpgSídlo společnosti SOUFFLET AGRO a.s. v Prostějově

Aplikace FARMI

CZ_web_banner_new_FARMI2.png

Novinky

10 čen

NOVÝ KATALOG OSIV | PODZIM 2024

Naše nejnovější nabídka odrůd pro nadcházející sezónu je již k dispozici.

Prohlédněte si nový Katalog osiv PODZIM 2024 zde.

 

Pokud potřebujete ...

Více
17 kvě

POLNÍ DNY | 2024

Vážení zákazníci, zemědělci, 

přijďte se s námi podívat na nadcházející akce plné inspirace a nových poznatků, které nás čekají v následujícím měs...

Více
Další novinky