Společnost SOUFFLET AGRO a.s., se sídlem v Prostějově, seskupuje zemědělské aktivity, kde je hlavní náplní poskytovat služby v oblasti zemědělství. Počínaje testováním odrůd polních plodin a technickým poradenstvím přes dodávky osiv, pesticidů a hnojiv až po nákup sladovnického ječmene a ostatních obilovin pro potravinářské, krmné a energetické účely. Od roku 2018 jsme také importérem zemědělských strojů. Nyní SOUFFLET AGRO a.s. spadá pod skupinu InVivo, která je jednou z předních evropských zemědělských společností a je zapojena do množství aktivit. Groupe InVivo je aktivní v 38 zemích světa. 

Neustále rozšiřujeme řady našich šikovných zaměstnanců. Právě hledáme nové posily na pozice:
 
 

 

 

Administrativa 300px8.png

V současné době nemáme žádné volné pozice v oblasti Kvality.

 

 

 

 

IT 300px7.png

V současné době nemáme žádné volné pozice v oblasti SAP a IT.

 

 

HR 300px4.png

V současné době nemáme žádné volné pozice v oblasti HR.

 

 

 

 

Marketing 300.png

V současné době nemáme žádné volné pozice v oblasti marketingu.

 

 

 

 

GDPR

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti SOUFFLET AGRO a.s. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 2 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat.

Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. 

 

Novinky

10 čen

NOVÝ KATALOG OSIV | PODZIM 2024

Naše nejnovější nabídka odrůd pro nadcházející sezónu je již k dispozici.

Prohlédněte si nový Katalog osiv PODZIM 2024 zde.

 

Pokud potřebujete ...

Více
17 kvě

POLNÍ DNY | 2024

Vážení zákazníci, zemědělci, 

přijďte se s námi podívat na nadcházející akce plné inspirace a nových poznatků, které nás čekají v následujícím měs...

Více
22 dub

II. VELKÁ KONFERENCE REGENERATIVNÍHO ZEMĚDĚLSTVÍ

REGISTRACE SPUŠTĚNA ZDE.
 

Regenerativní zemědělství se stává stále populárnější alternativou tradičních zemědělských praktik, a to z dobrého důvo...

Více
Další novinky