Naše odrůda KWS Silverstone na bedně!

Naše odrůda KWS Silverstone na bedně! 9. prosince 2020, novinky

Vážení pěstitelé, příznivci odrůd obilnin SOUFFLET AGRO,

velmi rádi bychom se s Vámi podělili o čerstvý a námi velmi ceněný úspěch, který naše společnost dosáhla na půdě věhlasné Mezinárodní soutěže pěstebních technologií v Kroměříži, jejíž patronace připadá tamnímu Zemědělskému výzkumnému ústavu.

Z celkově 47 přihlášených pěstitelských variant se námi sestavená pěstební technologie umístila na výborném 3.místě.

A co kromě panujících půdně-klimatických podmínek rozhodlo o tomto úspěchu?

Rozhodně k tomu přispěla kombinace správné volby zdravé, nepoléhavé a velmi výnosné odrůdy KWS Silverstone (B/C) a dobře promyšlené metodiky pro pěstování krmné pšenice, při které se očekává zejména správná efektivita účinku zvolené kvalitativní výživy.

Cesta, kterou jsme za ideální rentabilitou pěstování ušli, byla ve větší míře vytvořená technologií spojených aplikací s našimi exkluzivními produkty z řad FERTEQ, GUARDTEQ a ADTEQ, které představují praxí prověřené a dostupné varianty.

Pokud byste se tedy chtěli dozvědět více o dané technologii, aplikovaných produktech či by Vás zajímalo naše doporučení k pěstování jakékoliv jiné odrůdy nebo plodiny, stačí kontaktovat naši Technicko-poradenskou službu, případně si dané produkty najít přímo na našich webových stránkách v sekci Naše produkty.

certifikat.jpgVíce o zvolené technologii můžete dohledat přímo na webu Zemědělského výzkumného ústavu Kroměříž s.r.o. (Mezinárodní soutěž pěstebních technologií – Provedené aplikace 2020 – Ozimé pšenice – soutěžní varianta č. 14)

Novinky

10 čen

NOVÝ KATALOG OSIV | PODZIM 2024

Naše nejnovější nabídka odrůd pro nadcházející sezónu je již k dispozici.

Prohlédněte si nový Katalog osiv PODZIM 2024 zde.

 

Pokud potřebujete ...

Více
17 kvě

POLNÍ DNY | 2024

Vážení zákazníci, zemědělci, 

přijďte se s námi podívat na nadcházející akce plné inspirace a nových poznatků, které nás čekají v následujícím měs...

Více
CZ SFS banner na web 2.jpg

Naše produkty

Unikátní řada přípravků SOUFFLET AGRO
Více zde